Kredi Kartı

ING Kart İptali

Çok uluslu bir banka kuruluşu olan ING Bankası, 1991 yıllarında kuruluş temellerini atmıştır. Uzun yıllardır halka hizmet veren ve tüm bankacılık işlemlerini yapmayı sağlayan bu banka, her müşterisine uygun avantajlı seçenekleri de oluşturmaktadır. Kişiler kendilerine uygun belirlenen limitler dahilinde kredi ya da kredi kartı desteğini bu bankadan alabilmektedirler. Aynı zamanda alınan kartların iptalinin de kolay bir şekilde yapılabileceği ING Bankası, müşteri hizmetlerinin desteği ile de her geçen gün daha hızlı işlem çözümleri sunmaya devam etmektedir. ING kart iptali yapmak isteyen müşteriler, banka şubelerine giderek bu taleplerini bildirebilmektedir. Diğer yandan müşteri hizmetlerinde çalışan görevliler de kişilerin kart iptalleri gibi çeşitli işlemler için destek verebilmektedir.

ING Kart Nasıl İptal Edilir?

ING kart nasıl iptal edilir sorusunu sormakta olan kişiler, bankaya ait olan müşteri temsilcisi numarasını arayarak bu sorularına yanıt alabilirler. Her banka yalnızca kendisine ait olan bir müşteri hizmetleri numarasına sahiptir. Dolayısı ile kişilerin tüm ING bankası işlemleri için yalnızca bu bankaya ait olan numarayı aramaları gerekmektedir. Kredi kartlarını belirli nedenlerden ötürü iptal ettirmek isteyen kişiler, banka şubelerine gitmek istemiyorlar ise müşteri hizmetlerini aramayı tercih edebilirler. Bu sayede daha hızlı bir şekilde işlem yapılması mümkün olacaktır. ING bankası şubelerinden de kart iptali işlemlerini yapmak mümkündür. Kişiler şubelere giderek iptal dilekçelerini doldurdukları taktirde kart iptal işlemleri gerçekleşecektir.

ING Kart İptali Kaç Gün Sürer?

ING kart iptali kaç gün sürer gibi daha birçok soru için yedi gün süresi belirlenmiştir. Kişiler kullanmakta oldukları kartları iptal ettirmek istedikleri taktirde, işlem onaya alındıktan sonra yaklaşık olarak bir hafta çerisinde iptal işlemleri tamamlanacaktır. Ancak kart iptal etme gibi işlemler için neden kartların iptal edildiği de önemlidir. Kayıp ya da çalıntı gibi durumlarda kart iptal edilmek isteniyor ise daha farklı bir süreç kişileri beklemektedir. Ancak isteğe bağlı olan iptal işlemlerinde iptal dilekçesi doldurmak ve bankaya taleplerini iletmek yeterli olacaktır. İptal işlemleri onaya alındıktan sonra 7 gün içerisinde kişilerin kartları iptal olmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı